Met de steun van

Weetjes

Sinds dit jaar zijn renners verplicht om zich voor de Belgische wedstrijden vooraf in te schrijven via de site van Wielerbond Vlaanderen. Daarom hebben we op deze site de inschrijvingsmodule ook weggehaald. Het heeft immers geen zin meer om je via deze site in te schrijven voor de Belgische wedstrijden want die inschrijvingen worden door wielerbond Vlaanderen niet als officieel beschouwd. 

You are here

Home » El z/c en beloften » Wedstrijden

Kortessem

01 mei 2017 

Rutger Wouters behaalde in Kortessem zijn vierde zege op rij. Dit keer was hij de snelste van een kopgroep van drie. Na een wat makke wedstrijd konden op twee ronden van het einde Wouters en Leten een kloofje slaan. Enkel de Luxemburgse ex-prof (vorig jaar nog bij Wanty) en zopas nog winnaar van twee ritten in de Arden Challenge, kon nog bij de twee geraken. De rest was verloren. In een spurt met drie stond er geen maat op het meesterschap van Wouters die door deze overwinning ook de eerste leider wordt in de euregiocompetitie waar hij na een tweede plaats vorig jaar en een eerste twee jaar geleden opnieuw zijn zinnen op heeft gezet.

 

UITSLAG VAN DE WEDSTRIJD

TIJD+   
1
WOUTERS Rutger

BEL199108102H32´02"

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE
     
     
2
DRON Boris

BEL19880317z.t.



VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYELITE
     
     
3
LETEN Wouter

BEL19940111z.t.



BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMELITE
     
     
4
MERTENS Robin

BEL199111082H32´20"+0´18"



PRORACE CYCLING TEAMELITE
     
     
5
LEHAEN Dries

BEL19950916z.t.z.t.



UNITED C.T.U23
     
     
6
MENTEN Milan

BEL19961031z.t.z.t.



LOTTO SOUDALU23
     
     
7
VAN LAER Titte

BEL19940730z.t.z.t.



V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUBELITE
     
     
8
PAGNAER Arthur

BEL19950425z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKU23
     
     
9
SEGERS Joren

BEL19911112z.t.z.t.



WIELERCLUB NOORD-LIMBURGELITE
     
     
10
HAEMELS Bavo

BEL19941105z.t.z.t.



HEIST CYCLING TEAM (HCT)ELITE
     
     
11
VAN LAER Ward

BEL19951014z.t.z.t.



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMU23
     
     
12
POELS Xavier

NED19980213z.t.z.t.



TWC PIJNENBURGU23
     
     
13
MEEUS Jordi

BEL19980701z.t.z.t.



ACROG - BALEN BCU23
     
     
14
CANT Jelle

BEL19920619z.t.z.t.



ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC
     
     
15
CLAES Stef

BEL19981229z.t.z.t.



UNITED C.T.U23
     
     
16
VAN ENDE Wouter

BEL19980304z.t.z.t.



BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23
     
     
17
ELEN Sander

BEL19890501z.t.z.t.



UNITED C.T.ELITE
     
     
18
VAN GENECHTEN Steff

BEL19941228z.t.z.t.



STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAMELITE
     
     
19
FRANSEN David

BEL19970206z.t.z.t.



ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESU23
     
     
20
PANIS Maxim

BEL19930430z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKELITE
     
     
21
HOOIJEN Sjors

NED19870713z.t.z.t.



HET SNELLE WIELELITE
     
     
22
VAN NUFFELEN Glen

BEL19970215z.t.z.t.



HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAMU23
     
     
23
SYDLIK Robert

GER19860325z.t.z.t.



TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVENELITE
     
     
24
HUYGEN Tijs

BEL19940815z.t.z.t.



HEIST CYCLING TEAM (HCT)ELITE
     
     
25
CLÉ Brent

BEL19951023z.t.z.t.



STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAMU23
     
     
26
DANIELS Simon

BEL19970123z.t.z.t.



PRORACE CYCLING TEAMU23
     
27
ESSELAAR Remco

NED19950919z.t.z.t.



TWC HET SNELLE WIELU23
28
BLANCHY Michael

BEL19810924z.t.z.t.



ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM
29
AERDEN Koen

BEL19950109z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKU23
30
STEEGMANS Tristan

BEL19840609z.t.z.t.



ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEELITE
31
HUYGEN Wout

BEL19980926z.t.z.t.



ILLI-BIKES CYCLING TEAMU23
32
RAMAEKERS Jochen

BEL19930729z.t.z.t.



EC WALSHOUTEMAMA19+
33
BRACEGIRDLE Tom

GBR19940219z.t.z.t.



GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJELITE
34
SOLBERG Robert

NED19890823z.t.z.t.



TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURGELITE
35
AKKERMANS Lars

NED19971207z.t.z.t.



WV DE JONGE RENNERU23
36
VAN DOREN Ward

BEL19900712z.t.z.t.



V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUBELITE
37
PEPINSTER Jean

BEL19930319z.t.z.t.



ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEAMA19+
38
PAULUS Aaron

BEL19980908z.t.z.t.



YOUNG CYCLING TALENT D&DU23
39
CHURCHILL Calvert

GBR19941109z.t.z.t.



UNITED C.T.ELITE
40
OUDERMANS Ben

BEL19890728z.t.z.t.



INDIVIDUEELELITE
41
RAUSIN Tristan

BEL19981208z.t.z.t.



ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISU23
42
LINTEN Tom

BEL19800309z.t.z.t.



STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAMELITE
43
VANDER EYKEN Brent

BEL19980514z.t.z.t.



WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.U23
44
HAUBRUGE Robin

BEL19930523z.t.z.t.



BLANCS GILETS BRABANT WALLONELITE
45
BADA Florian

BEL19970513z.t.z.t.



BLANCS GILETS BRABANT WALLONU23
46
VAN LAER Laurens

BEL19980312z.t.z.t.



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMU23
47
SCHOOFS Wouter

BEL19890425z.t.z.t.



SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTELITE
48
HUVENERS Stan

NED19951203z.t.z.t.



TWC DE MAASLANDSTERU23
49
ROBERT Frederique

BEL19890125z.t.z.t.



ACROG - BALEN BCELITE
50
MONDELAERS Jarno

BEL19980526z.t.z.t.



ILLI-BIKES CYCLING TEAMU23
51
BOVY Jeremy

BEL19971013z.t.z.t.



ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESU23
52
STEURS Kevin

BEL19901122z.t.z.t.



YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE
53
WOUTERS Ruben

BEL19940412z.t.z.t.



YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE
54
FORTHOMME Adrien

BEL19970701z.t.z.t.



ARDENNES BIKEU23
55
LANG Alec

LUX19940803z.t.z.t.



VV TOOLTIME PREIZERDAULELITE
56
DUFOUR Warre

BEL19961202z.t.z.t.



UNITED C.T.U23
57
SYDLIK Benjamin

GER19900913z.t.z.t.



TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVENELITE
58
HUYBERECHTS Thomas

BEL19960629z.t.z.t.



BLANCS GILETS BRABANT WALLONU23
59
SCHERPENBERGH Dominique

BEL19940726z.t.z.t.



WIELERCLUB NOORD-LIMBURGELITE
60
JACOBS Gody

BEL19800425z.t.z.t.



MARCO POLO CYCLING CLUBAMAT
61
RITZEN Ralf

NED19980606z.t.z.t.



TWC TEMPO HOPPENBROUWERSU23
62
VRIENS Nathan

BEL19971031z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKU23
63
GALLE Tom

BEL19950913z.t.z.t.



T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C
64
SIMONS Kevin

BEL19901119z.t.z.t.



WEBECO-Q JOBS-ACTGAMA19+
65
VAN HERCK Glen

BEL19960220z.t.z.t.



JONGE RAKKERS VOLLEZELEU23
66
ROMBOLD Cooper

USA19971213z.t.z.t.



METIER RACING & COFFEEU23
67
CLAES Gert

BEL19671217z.t.z.t.



KZLWC HEYLENELITE
68
KERKHOFS Bram

BEL19910426z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKELITE
69
HOUBEN Kristof

BEL19781029z.t.z.t.



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE
70
VERMAELEN Steven

BEL19830824z.t.z.t.



YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE
71
MEYERS Vincent

BEL19981014z.t.z.t.



VZW JONG WIELERTALENTU23
72
VANAENRODE Kevin

BEL19810201z.t.z.t.



WIELERCLUB NOORD-LIMBURGELITE
73
HELMINEN Matti

FIN19750814z.t.z.t.



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE
74
DAGHUYT Gianni

BEL19970304z.t.z.t.



ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISU23
75
SIMONS Michael

BEL19940201z.t.z.t.



V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUBELITE
76
PORCO Carlo

BEL19820703z.t.z.t.



B-CYCLE TEAMMASTM
77
VAN AGTMAAL Jeffrey

NED19850323z.t.z.t.



TMZ ZEELANDELITE
78
WILLEMEN Kristof

BEL19960607z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKU23
79
ROYEN Aurélien

BEL19930508z.t.z.t.



ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISAMA19+
80
LEENDERS Daan

BEL19871024z.t.z.t.



KZLWC HEYLENMASTM
81
WATHIONG Thomas

BEL19960922z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKU23
82
LOWIE Sebastian

BEL19980324z.t.z.t.



UNITED C.T.U23
83
PEETERS Kjell

BEL19810729z.t.z.t.



STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAMELITE
84
DOPS Dries

BEL19970117z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKU23
85
NOELS Sven

BEL19890928z.t.z.t.



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE
86
PEELAERS Jeff

BEL19920930z.t.z.t.



HEIST CYCLING TEAM (HCT)ELITE
87
BERTLING Matthias

GER19870706z.t.z.t.



RSV DüRENELITE
88
MERTENS Tom

BEL19931013z.t.z.t.



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE
89
BAYRAM Engin

BEL19900630z.t.z.t.



KZLWC HEYLENELITE
90
PIETERSEN Callum

AUS19981115z.t.z.t.



TWC MAASLANDSTERU23
91
VAN OPSTAL Thomas

BEL19950420z.t.z.t.



HUBO-AERTS ACTION BIKE CTU23
92
RUNIA Nick

GER20170428z.t.z.t.



RSV DüRENELITE
93
DE AMICIS Alessandro

BEL19960306z.t.z.t.



ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISU23
94
DE SCHUTTER John

BEL19920303z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKAMA19+
95
MORIS Sven

BEL19860407z.t.z.t.



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE
96
PINIEK Thorsten

GER19890420z.t.z.t.



RSV DÜRENELITE
97
HELVEN Sander

BEL19900530z.t.z.t.



ACROG - BALEN BCELITE
98
THEYS Koen

BEL19840220z.t.z.t.



SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKTELITE
99
NOELS Jeroen

BEL19910312z.t.z.t.



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE
100
NIJS Steven

BEL19851206z.t.z.t.



HEIST CYCLING TEAM (HCT)ELITE
101
THIJS Edwin

BEL19851219z.t.z.t.



HEIST CYCLING TEAM (HCT)ELITE
102
MOMBAERTS Johan

FRA19841006z.t.z.t.



BLANCS GILETS BRABANT WALLONELITE
103
BOK Willem

NED19980507z.t.z.t.



WV DE JONGE RENNERU23
104
SEGERS Gert

BEL19931222z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKAMA19+
105
HEIJNEN Pekka

BEL19930114z.t.z.t.



SPORT EN MOEDIG GENKELITE
106
MOSBEUX Christophe

BEL19790816z.t.z.t.



ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM
107
CRAENEN Rick

NED19871013z.t.z.t.



TWC DE KEMPENELITE
108
DE KEERSMAEKER Alexander

BEL19900425z.t.z.t.



V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUBELITE
DNF
WIDAR Wesley

BEL19960125



KZLWC HEYLENU23
DNF
ROBA Cedric

BEL19970331



KZLWC HEYLENAMA19+
DNF
SLEGERS Dries

BEL19980622



STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAMU23
DNF
VERMEULEN Stef

BEL19911229



HEIST CYCLING TEAM (HCT)ELITE
DNF
NIEUWKOOP Bas

NED19970429



WILLEBRORD WIL VOORUITU23
DNF
PORCO Fabio

BEL19861117



B-CYCLE TEAMMASTM
DNF
STEEGMANS Senne

BEL19860318



ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEELITE
DNF
PENDERS Joppe

BEL19980613



SPORT EN MOEDIG GENKU23
DNF
BORGERS Gilles

BEL19981010



SPORT EN MOEDIG GENKU23
DNF
MACKAY Ashley

AUS19960126



MTBA
DNF
VAN DONGEN Ruben

NED19980705



WV DE JONGE RENNERU23
DNF
BOBOT Arthur

BEL19960916



ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISU23
DNF
SCHOUTEDEN Bert

BEL19871029



ACROG - BALEN BCELITE
DNF
CLAUW Yente

BEL19960523



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMU23
DNF
LONAY Cédric

BEL19920128



BLANCS GILETS BRABANT WALLONELITE
DNF
HUBERS Stefan

NED19951105



WV SCHIJNDELU23
DNF
DONNÉ Robin

BEL19970121



INDIVIDUEELAMA19+
DNF
COHNEN Stefan

NED19821204



TEAM STARBIKEWEARELITE
DNF
VAES Niels

BEL19880823



INDIVIDUEELAMA19+
DNF
VAN DEN EYNDE Lawrence

BEL19940810



WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.ELITE
DNF
GORIS Arne

BEL19981123



VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMU23